REZULTATI KOL
KOLO DOMAČI GOSTJE REZULTAT
1 KMN HAVAJI-AVTO MARZEL ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI 5:3
1 KMN BREZNO KMN VUZENICA 3:2
1 KMN RIBNICA NA POHORJU KAVA BAR JOSIPDOL 10:3
1 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1 4:3
1 KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA ŠD SV. ANTON 0:5
1 KMN TRBONJE ŠD SV. ANTON 2017 - CAPRICORNE 5:4
1 BAR KOGAL - ŠD VUHRED KMN HUDI KOT - BAR HUTA 3:0
1 KMN TEHNO CENTER-LEHEN OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 2:5
1 BAR MONINI KMN REMŠNIK-VAS 5:2
2 ŠD SV. ANTON ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI 1:3
2 OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1 KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA 11:0
2 KMN RIBNICA NA POHORJU ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT 2:3
2 KMN VUZENICA KAVA BAR JOSIPDOL 5:1
2 KMN HAVAJI-AVTO MARZEL KMN BREZNO 3:2
2 BAR MONINI KMN TRBONJE 5:0
2 ŠD SV. ANTON 2017 - CAPRICORNE BAR KOGAL - ŠD VUHRED 4:12
2 KMN HUDI KOT - BAR HUTA KMN TEHNO CENTER-LEHEN 5:1
2 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 KMN REMŠNIK-VAS 2:3
3 KMN BREZNO ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI 1:10
3 KAVA BAR JOSIPDOL KMN HAVAJI-AVTO MARZEL 4:2
3 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT KMN VUZENICA 5:2
3 KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA KMN RIBNICA NA POHORJU 5:5
3 OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1 ŠD SV. ANTON 5:3
3 BAR KOGAL - ŠD VUHRED BAR MONINI 5:1
3 KMN TEHNO CENTER-LEHEN ŠD SV. ANTON 2017 - CAPRICORNE 0:3
3 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 KMN HUDI KOT - BAR HUTA  
3 KMN TRBONJE KMN REMŠNIK-VAS 4:0
4 ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1 2:2
4 ŠD SV. ANTON KMN RIBNICA NA POHORJU 2:1
4 KMN VUZENICA KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA 3:0
4 KMN HAVAJI-AVTO MARZEL ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT 3:8
4 KMN BREZNO KAVA BAR JOSIPDOL 0:4
4 BAR MONINI KMN TEHNO CENTER-LEHEN  
4 KMN TRBONJE BAR KOGAL - ŠD VUHRED 1:8
4 ŠD SV. ANTON 2017 - CAPRICORNE OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 2:0
4 KMN REMŠNIK-VAS KMN HUDI KOT - BAR HUTA 3:6
5 KAVA BAR JOSIPDOL ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI 1:3
5 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT KMN BREZNO 3:0
5 KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA KMN HAVAJI-AVTO MARZEL 3:3
5 KMN VUZENICA KMN SV. ANTON 3:4
5 OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1 KMN RIBNICA NA POHORJU 7:7
5 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 BAR MONINI 2:2
5 KMN TEHNO CENTER-LEHEN KMN TRBONJE 0:5
5 KMN HUDI KOT - BAR HUTA ŠD SV. ANTON 2017 - CAPRICORNE 2:1
5 BAR KOGAL - ŠD VUHRED KMN REMŠNIK-VAS 7:1
6 ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI KMN RIBNICA NA POHORJU  
6 KMN VUZENICA OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1 2:2
6 KMN HAVAJI-AVTO MARZEL ŠD SV. ANTON 1:1
6 KMN BREZNO KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA 0:3
6 KAVA BAR JOSIPDOL ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT 4:5
6 BAR MONINI KMN HUDI KOT - BAR HUTA 2:8
6 KMN TRBONJE OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 6:3
6 BAR KOGAL - ŠD VUHRED KMN TEHNO CENTER-LEHEN 20:3
6 KMN REMŠNIK-VAS ŠD SV. ANTON 2017 - CAPRICORNE 1:3
7 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI 4:2
7 KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA KAVA BAR JOSIPDOL 2:3
7 ŠD SV. ANTON KMN BREZNO 7:2
7 OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1 KMN HAVAJI-AVTO MARZEL 7:3
7 KMN RIBNICA NA POHORJU KMN VUZENICA 4:8
7 ŠD SV. ANTON 2017 - CAPRICORNE BAR MONINI 6:2
7 KMN HUDI KOT - BAR HUTA KMN TRBONJE 6:0
7 OKREPČEVALNICA OLGA - KAPLA 2 BAR KOGAL - ŠD VUHRED 2:8
7 KMN TEHNO CENTER-LEHEN KMN REMŠNIK-VAS 4:6
8 ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI KMN VUZENICA  
8 KMN RIBNICA NA POHORJU KMN HAVAJI-AVTO MARZEL  
8 KMN BREZNO OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1  
8 KAVA BAR JOSIPDOL ŠD SV. ANTON  
8 ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA  
9 KMN HIDRAVLIKA KORAT-MARKET MUTA ŠD KLOŠTER-LUDO GRADBENIŠTVO JANI  
9 ŠD SV. ANTON ŠD AGENCIJA MORI OŽBALT  
9 OKREPČEVALNICA OLGA-KAPLA 1 KAVA BAR JOSIPDOL  
9 KMN RIBNICA NA POHORJU KMN BREZNO  
9 KMN VUZENICA KMN HAVAJI-AVTO MARZEL